Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Jeden den v životě

Svátek s Madonnou

65_R34_Hlavackova_Stransky_01_n.jpg
65_R34_Hlavackova_Stransky_01_n.jpg • Autor: Respekt

Dnes mám svátek. Letos jsem si dárek pořídila tak trochu sama, i když to byl zároveň dárek pro dceru k dvanáctým narozeninám. Dostala dva lístky na koncert Madonny a ujištění, že s ní půjdu.
A jdu ráda. Madonniny koncerty sleduji už spoustu let doma v televizi nebo na DVD. A vždy mě u nich mrazilo v zádech a chtěla jsem být TAM. Při jejím prvním koncertu v Praze jsem i byla, jenže kvůli nenasytnosti pořadatelů jsem seděla vzadu úplně nahoře, kam ještě jako bonus v den koncertu připrodali lístky. Takže jsem Madonnu sice slyšela, ale viděla pouze zezadu, když ji zrovna nezakrývaly obří rekvizity. Celou vizuální stránku jsem si mohla vychutnat zase až doma u DVD.

65_R34_Hlavackova_Stransky_01_s.jpg
65_R34_Hlavackova_Stransky_01_s.jpg • Autor: Respekt
Tentokrát mám lístky na stání, takže si konečně sama zvolím úhel pohledu. Z toho důvodu vyrážím po páté hodině směr Chodov. Autem, kam to půjde, zbytek trasy metrem. Zacpaná magistrála už před Bulharem rozhodla, že auto počká u Hlavního nádraží. Chválím se za to, že nejedu jako obvykle na poslední chvíli. Z metra Chodov jdeme vyhrazenou trasou v domnění, že vchodů na plac bude určitě víc a že přece nebudu stát hned u toho prvního. Ale chybí nějaké jasně viditelné označení s informací, kudy se se svými lístky do Silver Circle vydat.

Cestu lemují velké z pořadatelské agentury, tak se radši zeptám, ať nejdu zbytečně. Vrací mě zpátky. Ne, jediný vchod pro vyšší cenové kategorie lístků je právě tam, odkud prchám. Stojím…

2009_obalka_R34
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 46 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2009_obalka_R34
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 46 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte