Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1434.gif
mobrazek_1434.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1434.jpeg
Fotografie: Kresba: Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Uplynulo 60 let od vyvraždění tzv. cikánského rodinného tábora v Osvětimi-Birkenau. Magdalena Kožená otevřela letní hudební festival v New Yorku. Zemřel Henri Cartier-Bresson. Za přítomností českých delegátů se Světová obchodní organizace na summitu v Ženevě dohodla na postupném uvolnění obchodu a na pomoci nejchudším státům světa. Meteorologové informovali veřejnost, že současná vedra vydrží i příští týden. Ve snaze zachovat botanické bohatství přijelo několik desítek dobrovolníků pokosit cenné louky v Jizerských horách. Na výrobce benzinu udeřila drahá ropa. Prezident Václav Klaus schválil vládu nového premiéra Stanislava Grosse (ČSSD). Více než tři čtvrtiny českých občanů (84 %) prohlásily v průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění, že je v tuzemské politice nebezpečně málo žen. Nikdy nečtu žádnou knihu dvakrát, s jedinou výjimkou, kterou je Vinnetou od Karla Maye, odpověděl staronový ministr zemědělství Jaroslav Palas (ČSSD) na otázku Mladé fronty: „Ke které knize se občas vracíte?“ Pavel Nedvěd oznámil, že možná odejde z fotbalové reprezentace. Na území státu se konala pravidelná zkouška poplachových sirén. Klesly ceny bytů. Poprvé za jedenáct let jeho historie ukončili policejní těžkooděnci násilně alternativní hudební festival CzechTek a z louky u Boněnova na Tachovsku vyhnali několik tisíc jeho tančících účastníků; vnitro současně oznámilo, že tato tvrdost proti…

v33.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 43 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v33.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 43 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1959
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte